Hukuki Danışmanlık

Bireylere ve kurumlara ihtiyaçlarına özel olarak sunduğumuz hukuki danışmanlık hizmeti ile hukuki sorunlarınıza en hızlı ve doğru çözümü Özkanoğlu Hukuk Bürosunda bulabilirsiniz.

Online Ödeme

Biz sizi arayalım

Aşağıdaki bilgileri doldurun, sizi arayarak destek verelim.

Yazılarımız

Çözüm sağladığımız kişilerden;

Hukuki her türlü işinizde doğru adres...

- ÖZGE D.

Özkan Hukuk ile çalışmaya başladığımızdan beri marka dosyalarımızın takibi konusunda A'dan Z'ye hizmet almaktayız. Etik yaklaşımı, profesyonel atik hizmetleriyle bizlere bizim gözümüzden bakarak hizmet vermeye çalışan bir ekiple çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Patent marka tescil ve danışmanlık olarak kesinlikle tavsiye ediyoruz.

- Beyhan ç.

Naci Bey boşanma konusunda efsane...

- CAN E.

Boşanma davamda kocam benden mal kaçırıyodu, Naci Bey hakimle konuştu tüm mallara tedbir koydurdu, toplu iğne bile kaçıramadı. Kocamın korkulu rüyası oldunuz. Naci Bey herşey için çok teşekkürleer 

- SERPİL E.

Alanında profesyonel bir şekilde çalışan başta Naci beye olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. Kısa zaman içerisinde tazminat davamız sonuçlandı ve kazandık.

- Murat

Özkan Hukuk Bürosu, şirketimizin marka başvurularını yapmış ve şirketimiz için 5 adet marka tescili yapmıştır. Yine şirketimizin yabancılarla olan satış sözleşmeleri de Av. Naci bey tarafından hazırlanmış ve bize gönderilen sözleşmeler incelenmiştir. Şirketimizin faaliyet gösterdiği sektör hakkında bilgi sahibi olarak bize daha iyi nasıl yardım edileceğinin yollarını aramıştır. Avukat Naci beye ve ekibine çok teşekkür ederiz.

- Arslan Makina San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.- Müvekkil

Naci bey gerçekten çok ilgili.Bir firmaya karşı ticari davamız vardı,karşı taraftan o kadar gelen rüşvet tekliflerine rağmen bizi satmadı ve davayı kazandık.Çok teşekkürler 

- BRT GRUP İNŞAAT DEMİR ÇELİK LTD ŞTİ

Merhaba Naci Bey, Yardımlarınız ve sıkıntılı boşanma sürecinde benim yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Boşanma davamda ve velayetin alınması konusunda gösterdiğiniz gayretler meyvesini verdi ve davamızı kazandık ve kızımın velayetini de almış olduk. Tekrar yardımlarınıza teşekkürler, iyi çalışmalar. Saygılarımla...

- Hülya C.- Müvekkil

DEDEMDEN KALDIĞINI DUYDUĞUMUZ MİRAS YERLERİ VARDI.NACİ BEY SAĞOLSUN ANKARAYA GİTTİ NERDE NE VARSA BULDU,HEPSİNİ SATTIRDI PARALARIMIZI ELİMİZE VERDİ.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ ALLAH RAZI OLSUN

- BEKİR T.

İlk kez bir avukatla çalışma gereği duydum, bir kıyas seçeneğim yok ancak şimdiye kadar ki ilgiden ve beceriden gayet memnunum. Naci Bey’le ilgili olarak ilk andan beri hissettiğim en temel duygu güven. Avukatlık mesleğinde de en önemli değerin de bu olduğu inancındayım.

- Ceren S.- Müvekkil

Sitenin bütün içeriklerin tüm hakları Av. Naci Özkan tarafından (https://www.ozkanogluhukuk.com/) internet sitesinde yayınlanmıştır. Bu ibare eklenmek şartıyla makalelerden Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uygun kısa alıntılar yapabilir, ancak yazarın izni olmaksızın makalenin tamamı başka bir mecraya kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.