Hukuki Danışmanlık

Bireylere ve kurumlara ihtiyaçlarına özel olarak sunduğumuz hukuki danışmanlık hizmeti ile hukuki sorunlarınıza en hızlı ve doğru çözümü Özkanoğlu Hukuk Bürosunda bulabilirsiniz.

Online Ödeme

Biz sizi arayalım

Aşağıdaki bilgileri doldurun, sizi arayarak destek verelim.

Yazılarımız

Çözüm sağladığımız kişilerden;

Hukuki her türlü işinizde doğru adres...

- ÖZGE D.

Özkan Hukuk ile çalışmaya başladığımızdan beri marka dosyalarımızın takibi konusunda A'dan Z'ye hizmet almaktayız. Etik yaklaşımı, profesyonel atik hizmetleriyle bizlere bizim gözümüzden bakarak hizmet vermeye çalışan bir ekiple çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Patent marka tescil ve danışmanlık olarak kesinlikle tavsiye ediyoruz.

- Beyhan ç.

Petrol şirketimiz 685.000.00 tl vergi cezası yemişti. Avukat Naci bey ve çalıştığı ekip dava açıp cezanın tamamını iptal ettirdi. Biraz maliyetli oldu ama kesin çözüm.Teşekkürler

- HAMDİ A.

Naci beyden önce 2 avukatla daha görüştüm ama çözüm odaklı çalışıyor ve gayet ilgili. Doğru avukat Naci bey 

- HATİCE

Naci beye çok teşekkür ederim. Ben yabancıyım esimden boşanmaya çocuk velayetine çok yardimci oldu. çok iyi bir avukat :)

- İRİNA R.

Naci Bey boşanma konusunda efsane...

- CAN E.

Boşanma davamda kocam benden mal kaçırıyodu, Naci Bey hakimle konuştu tüm mallara tedbir koydurdu, toplu iğne bile kaçıramadı. Kocamın korkulu rüyası oldunuz. Naci Bey herşey için çok teşekkürleer 

- SERPİL E.

Alanında profesyonel bir şekilde çalışan başta Naci beye olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. Kısa zaman içerisinde tazminat davamız sonuçlandı ve kazandık.

- Murat

Özkan Hukuk Bürosu, şirketimizin marka başvurularını yapmış ve şirketimiz için 5 adet marka tescili yapmıştır. Yine şirketimizin yabancılarla olan satış sözleşmeleri de Av. Naci bey tarafından hazırlanmış ve bize gönderilen sözleşmeler incelenmiştir. Şirketimizin faaliyet gösterdiği sektör hakkında bilgi sahibi olarak bize daha iyi nasıl yardım edileceğinin yollarını aramıştır. Avukat Naci beye ve ekibine çok teşekkür ederiz.

- Arslan Makina San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.- Müvekkil

Naci bey gerçekten çok ilgili.Bir firmaya karşı ticari davamız vardı,karşı taraftan o kadar gelen rüşvet tekliflerine rağmen bizi satmadı ve davayı kazandık.Çok teşekkürler 

- BRT GRUP İNŞAAT DEMİR ÇELİK LTD ŞTİ

Sitenin bütün içeriklerin tüm hakları Av. Naci Özkan tarafından (https://www.ozkanogluhukuk.com/) internet sitesinde yayınlanmıştır. Bu ibare eklenmek şartıyla makalelerden Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uygun kısa alıntılar yapabilir, ancak yazarın izni olmaksızın makalenin tamamı başka bir mecraya kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.